Kursy dla dorosłych

horizontal break
horizontal break

Zajęcia językowe

dla osób dorosłych prowadzone są w komfortowo małych grupach (4-7 osobowych), co sprzyja szybkiemu i efektywnemu przyswajaniu wiedzy przez naszych słuchaczy. Oferujemy również zajęcia indywidualne dla osób chcących samodzielnie współpracować z lektorem.

Wybierając szkołę ENGLISH FAN decydują się Państwo zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które to pozwoliło nam wypracować niezwykle skuteczne metody nauczania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, z doświadczeniem w pracy pedagogicznej, w pełni zaangażowanych w proces nauczania. Kładziemy wielki nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, więc jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu osiągnąć zamierzony cel, np. w postaci zdanego egzaminu CAE.

Kursy dla dorosłych
 

Ponadto oferujemy

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze; regularne sprawdzanie postępów w nauce, co pozwala określić na jakie elementy językowe lektor powinien zwrócić uwagę w dalszym etapie nauczania; bezpłatne testy kwalifikacyjne pozwalające na umieszczenie Państwa w najodpowiedniejszej grupie oraz bezpłatne materiały dodatkowe, które w naszej szkole są nieodłącznym elementem zajęć.

Dobierając podręcznik kursowy, koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach oraz poziomie znajomości języka naszych słuchaczy, co dodatkowo przyczynia się do wysokiego poziomu efektywności proponowanych przez nas kursów.

Kursy dla dorosłych
 
Kursy dla dorosłych

English Fan to rzetelność w przekazywaniu wiedzy, liczne udogodnienia dla słuchaczy, zaangażowanie lektorów, różnorodne materiały kursowe oraz pomoce audiowizualne, a ponad wszystko wysoka efektywność nauczania.  Z nami osiągną Państwo zamierzone cele!

Kursy dla dorosłych
horizontal break
Kursy dla dorosłych

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, w godzinach najbardziej dogodnych dla naszych słuchaczy, z wykorzystaniem pomocy audiowizualnych, co pozwala nam rozwijać umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim.

W zależności od potrzeb naszych słuchaczy, kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia, słuchania, czytania różnorodnych tekstów specjalistycznych oraz na poszerzanie zakresu słownictwa i poznawanie tajników gramatyki języka obcego.

Co więcej, prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych, takich jak: FCE, CAE, CPE. Nasza bogata oferta zawiera zarówno kursy specjalistyczne, przeznaczone dla określonych grup zawodowych lub osób chcących opanować język by sprawnie funkcjonować w określonych sytuacjach życiowych, jak również kursy koncentrujące się na wyrabianiu ogólnej biegłości językowej.

Kursy dla dorosłych

Lekcja pokazowa

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję pokazową, dzięki której poznasz i zrozumiesz nasze metody nauczania. Lekcja pokazowa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Kursy dla dorosłych